Zbulohet “binjakja” e Jennifer Aniston! (FOTO)

04/07/2021 - 08:54

Një video e bërë virale në rrjet ka zbuluar sozinë e aktores së famshme, Jennifer Aniston.

Në të shihet një grua, e cila është nënë beqare, që ka një ngjashmëri të çuditshme me yllin 52-vjeçar të “Friends”, shkruan “Daily Mail”.

Në videon e publikuar në “TikTok”, ajo dëgjohet duke cituar disa reshta nga seriali i famshëm.

Postimi grumbulloi gati 350 mijë shikime në vetëm 48 orë ndërsa përdoruesit e mediave sociale u dyndën në faqen e gruas për të parë se kush ishte.

Videoja u postua nga llogaria @she_plusthree (emri i vërtetë i së cilës është Lisa Tranel).

Lisa shfaqet në klipin e stilit selfie në makinën e saj dhe buzët sinkronizojnë një skenë të Aniston nga një episod i viteve ’90 të “Friends” ndërsa karakteri i saj Rachel Green bisedon me Monica Geller (Courteney Cox)

Binjakja e Aniston duket njëlloj si ajo, duke filluar që nga ngjyra e flokëve e deri tek sytë bojë qielli.

Edhe shprehjet e fytyrës së Lisa-s janë të njëjtat me ato të aktores në rolin e Rachel-it.

.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mesditën e sotme në lagjen nr.12 në Durrës.

Dashuria është një nga ndjenjat më sublime që përjeton njeriu gjatë gjithë jetës.

Numri i njerëzve që jetojnë mbi moshën 100 vjeç është në rritje prej dekadash, dhe sot këtë kufi e kanë kaluar janë gati gjysmë milioni n

Truri nganjëherë thjesht bllokon dhe nuk ka asnjë mënyrë që ta zgjojmë.

Një burrë në Austri është kafshuar në zonën gjenitale nga gjarpri piton i fqinjit të tij, teksa rrinte ulur në tualet. 65-vjecari nga qyt

Shpesh konsumatorët enden nëpër tregjet e frutave dhe perimeve për të blerë luleshtrydhe.

Për një  arsye ose një tjetër, pantallonat e shkurtra janë zgjidhje në ditët e nxehta të verës.

Mediat e huaja e cilësojnë si gafën e vitit, atë të gazetares së “Sky Sports”, Natalie Pinkhman.

Edhe pse u shpall më e bukura e vitit 2020, Iljada Baçi ka zbuluar se shumë njerëz i venë në pah gjatësinë e saj si një problem ndoshta d

Plazhi është hapur tashmë dhe kur mendon të shkosh, të vjen në mendje celuliti që po bëhet problem edhe më i rëndë apo jo?