Armina Mevlani dhe Kim Kardashian bëjnë "xing" me të njëjtin fustan

24/06/2021 - 21:21

Blogerja Armina Mevlani dhe modelja e njohur botërore, Kim Kardashian, janë shfaqur ditën e sotme me të njëjtën fustan.

Ky detaj nuk i ka shpëtuar Arminës, e cila ka publikuar në “Instagram” një foto të Kim, ku shfaqej me fustanin si të sajin.

Fustani në fjalë ishte në ngjyrë të zezë dhe qëndronte ngjitur pas trupit, ku në pah dilnin dhe format perfekte të Arminës dhe Kim.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bebe Rexha është një nga artistet më në zë të momentit dhe këto kohë ka shënuar një sërë suksesesh në karrierë.

Aktorja e njohur Scarlett Johansson është shtatzënë!

Gazetarja dhe moderatorja e emisionit "Open", Eni Vasili ka postuar në rrjetin social Instagram një foto mjaft të ëmbël me dy vogëlushet

Pas një kohe të gjatë pa postuar foto e video në rrjete sociale për shkak se kërkohet nga policia,  këngëtarja Fjolla Morina është rikthy

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë dy vajza binjake.

Harry Styles dhe Olivia Wilde nuk mund t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit, teksa shijojnë rrezet e diellit në një jaht privat.

Cristiano Ronaldo po shijon pushimet me familjen në jahtin luksoz prej 5.5 milionë paundësh pas eliminimit në “Euro 2020”.

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha duket se kanë bërë paqe me njëri-tjetrin pas ndarjes.

Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez nuk ka qenë kurrë më mirë se aktualisht!