Britney Spears pushime ne Hawaii pas paraqitjes në Gjykatë

27/06/2021 - 21:06

Këngëtarja Britney Spears është shfaqur e lumtur ndërsa shijonte pushimet  e saj në Havai me të dashurin e saj Sam Asghari pas paraqitjes së saj në gjykatë në fillim të kësaj jave.

Të dy u panë duke pushuar në një hotel në ishullin e famshëm teksa shijonin  motin e ngrohtë dhe rrezet e diellit.

Çifti ishte në humor të mirë ndërsa qëndronin afër, duke ecur krah për krah në lëndinën e hotelit.

Ylli i muzikës pop mbante të veshur një bluzë të bardhë, një palë pantallona të shkurtra xhinse, syze dielli dhe një kapele.

Në anën tjetër, Sam zgjodhi të ekspozojë fizikun perfekt.

Kujtojmë se princesha e Popit lëshoi një lumë akuzash  ndaj të atit Jamie Spears dhe pohoi se ishte e traumatizuar ndaj efekteve të kujdestarisë.

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bebe Rexha është një nga artistet më në zë të momentit dhe këto kohë ka shënuar një sërë suksesesh në karrierë.

Aktorja e njohur Scarlett Johansson është shtatzënë!

Gazetarja dhe moderatorja e emisionit "Open", Eni Vasili ka postuar në rrjetin social Instagram një foto mjaft të ëmbël me dy vogëlushet

Pas një kohe të gjatë pa postuar foto e video në rrjete sociale për shkak se kërkohet nga policia,  këngëtarja Fjolla Morina është rikthy

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë dy vajza binjake.

Harry Styles dhe Olivia Wilde nuk mund t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit, teksa shijojnë rrezet e diellit në një jaht privat.

Cristiano Ronaldo po shijon pushimet me familjen në jahtin luksoz prej 5.5 milionë paundësh pas eliminimit në “Euro 2020”.

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha duket se kanë bërë paqe me njëri-tjetrin pas ndarjes.

Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez nuk ka qenë kurrë më mirë se aktualisht!