Dasmë dhe fëmijë, ky është plani i Dafina Zeqirit me Dj Geek

27/06/2021 - 14:12

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka hedhur dyshime në rrjetet sociale se mund të jetë në pritje të ëmbël. Përmes një fotoje të publikuar nga vetë ajo, Dafina e vuri fokusin e kamerës së telefonit te barku i saj i fryrë.

“Beb apo bukë”, shkruante ajo krah fotos, duke bërë të gjithë ndjekësit të mendojnë se këngëtarja mund të jetë në pritje fëmijës së saj të parë. Zeqiri është në një lidhje me DJ Geek prej shumë kohësh e burime pranë çiftit kanë rrëfyer se ata po bëjnë vërtet përpjekje për krijimin e familjes.

Ata bashkëjetojnë dhe po bien dakord që të nisin një jetë si të martuar, duke qenë se ndjehen shumë të sigurt në krahët e njëri-tjetrit. Në fillim të këtij viti, Dafina Zeqiri dhe Dj Geek, pas disa uljeve-ngritjeve, vendosën të jepnin snjale se dasma e tyre nuk është larg.

Këngëtarja zbuloi se partneri i saj i ka propozuar për martesë dhe sigurisht përgjigjja e saj ishte “Po!”. Ajo publikoi një foto në muajin shkurt, ku tregonte unazën në gishtin e saj, krahas së cilës shkruan “Pranoj”.

Çifti bëri publike lidhjen e tyre pak kohë më parë, por më pas ishte vetë këngëtarja që deklaroi ndarjen, duke pohuar se lidhja intime u prishte punë në marrëdhënien si kolegë. Megjithatë, duket se ata e gjetën shumë shpejt rrugën për te njëri-tjetri dhe duken të lumtur së bashku.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bebe Rexha është një nga artistet më në zë të momentit dhe këto kohë ka shënuar një sërë suksesesh në karrierë.

Aktorja e njohur Scarlett Johansson është shtatzënë!

Gazetarja dhe moderatorja e emisionit "Open", Eni Vasili ka postuar në rrjetin social Instagram një foto mjaft të ëmbël me dy vogëlushet

Pas një kohe të gjatë pa postuar foto e video në rrjete sociale për shkak se kërkohet nga policia,  këngëtarja Fjolla Morina është rikthy

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë dy vajza binjake.

Harry Styles dhe Olivia Wilde nuk mund t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit, teksa shijojnë rrezet e diellit në një jaht privat.

Cristiano Ronaldo po shijon pushimet me familjen në jahtin luksoz prej 5.5 milionë paundësh pas eliminimit në “Euro 2020”.

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha duket se kanë bërë paqe me njëri-tjetrin pas ndarjes.

Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez nuk ka qenë kurrë më mirë se aktualisht!