Dua Lipa, muza e markës prestigjioze për sezonin vjeshtë 2021

26/06/2021 - 13:08

Fushata reklamuese markës Versace, për vjeshtë 2021, është e sigurt që do të ketë impact në të gjithë botën pasi është në një bashkëpunim me këngëtaren: Dua Lipa.

Në imazhet që janë publikuara, artistja fituese i çmimit Grammy ka ndryshuar look-un e saj, duke i bërë flokët e kuqe.

“Fakti që Lipa nuk kishte asnjë shqetësim në lidhje me lyerjen e flokëve për xhirimin tregon vetëbesimin”- tha Donatella Versace. "Ajo më besoi dhe nuk hezitoi aspak."

Versace u impresionua së pari nga toni i zërit të artistes, mënyra se si ajo flet. Duke e njohur, u tërhoqën edhe nga qasja e saj ndaj jetës.

"Ajo nuk e ka pasur lehtë, ka luftuar për atë që ka dashur dhe për atë që ka arritur."

Gratë e forta kanë qenë gjithmonë një frymëzim për Versace dhe kësaj marke i pëlqen të bashkëpunojë me to. Gjithashtu kanë theksuar edhe impesionimi që paten nga Dua, në performancën në Brit Awards 2018, e veshur me rroba banje dhe një xhaketë xhins të stiluara nga Versace's Trésor de la Mer. 

“Ajo ishte aq e sigurt në vetvete, e bukur dhe e guximshme, përcjell liri me perfomancat e saj."

"Më kujton gratë në jug të Italisë, ajo udhëheq, nuk drejtohet", tha dizajnerja, e cila vetë është një jugore, me origjinë nga Kalabria.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bebe Rexha është një nga artistet më në zë të momentit dhe këto kohë ka shënuar një sërë suksesesh në karrierë.

Aktorja e njohur Scarlett Johansson është shtatzënë!

Gazetarja dhe moderatorja e emisionit "Open", Eni Vasili ka postuar në rrjetin social Instagram një foto mjaft të ëmbël me dy vogëlushet

Pas një kohe të gjatë pa postuar foto e video në rrjete sociale për shkak se kërkohet nga policia,  këngëtarja Fjolla Morina është rikthy

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë dy vajza binjake.

Harry Styles dhe Olivia Wilde nuk mund t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit, teksa shijojnë rrezet e diellit në një jaht privat.

Cristiano Ronaldo po shijon pushimet me familjen në jahtin luksoz prej 5.5 milionë paundësh pas eliminimit në “Euro 2020”.

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha duket se kanë bërë paqe me njëri-tjetrin pas ndarjes.

Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez nuk ka qenë kurrë më mirë se aktualisht!