Eleni Foureira poston foto me futbollistin që i ka vjedhur zemrën

25/06/2021 - 10:57

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira është një ndër emrat më të komentuar nga mediat greke dhe jo vetëm. E suksseshme në muzikë dhe diskrete në jetën private, Eleni ka ditur gjithmonë se për çfarë t’i bëjë mediat të flasin për të.

E kësaj here, ajo ka vendosur që portalet “ të shpërthejnë” për marrëdhënien e saj me futbollistin Alberto Botian.

Ajo ka publikuar disa foto me partnerin e zemrës duke i treguar të gjithëve se sa shumë të dashuruar janë.

Eleni dhe Alberto kanë shumë kohë bashkë dhe kanë zgjedhur që ta mbajnë larg vëmendjes të publikut marrëdhënien e tyre.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bebe Rexha është një nga artistet më në zë të momentit dhe këto kohë ka shënuar një sërë suksesesh në karrierë.

Aktorja e njohur Scarlett Johansson është shtatzënë!

Gazetarja dhe moderatorja e emisionit "Open", Eni Vasili ka postuar në rrjetin social Instagram një foto mjaft të ëmbël me dy vogëlushet

Pas një kohe të gjatë pa postuar foto e video në rrjete sociale për shkak se kërkohet nga policia,  këngëtarja Fjolla Morina është rikthy

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë dy vajza binjake.

Harry Styles dhe Olivia Wilde nuk mund t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit, teksa shijojnë rrezet e diellit në një jaht privat.

Cristiano Ronaldo po shijon pushimet me familjen në jahtin luksoz prej 5.5 milionë paundësh pas eliminimit në “Euro 2020”.

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha duket se kanë bërë paqe me njëri-tjetrin pas ndarjes.

Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez nuk ka qenë kurrë më mirë se aktualisht!