Fjolla Morina apo Dua Lipa?! Mësuesi i tyre tregon cila ka qenë nxënëse më e mirë

16/12/2020 - 11:54

Deputeti i LDK-së, Frashër Demaj ka zbuluar se ka qenë mësues i këngëtares me famë botërore, Dua Lipës gjatë kohës sa ajo po jetonte në Prishtinë si dhe Fjolla Morinës.

"E kam mësuar nja dy vjet Dua Lipën, disa orë i kam pas te Mileniumi tretë, ishte fëmijë i lezetshëm, shumë i edukuar, nuk më ka shkuar mendja që ajo ishte kaq e talentuar në atë fushë. Edhe gjyshërit e Dua Lipës kanë qenë doktor të shkencave. E vlerësoj si një vajzë tepër të kulturuar, atë edukatë e shfaq edhe sot e atë dite", ka thënë ai.

Krahas Duas dhe Fjollës, Demaj ka bërë të ditur se edhe këngëtarin Shpat Deda e ka patur nxënës. I pyetur se cila nga vajzat ka qenë nxënëse më e mirë në shkollë, Demaj ka vlerësuar punën e të dyjave.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bebe Rexha është një nga artistet më në zë të momentit dhe këto kohë ka shënuar një sërë suksesesh në karrierë.

Aktorja e njohur Scarlett Johansson është shtatzënë!

Gazetarja dhe moderatorja e emisionit "Open", Eni Vasili ka postuar në rrjetin social Instagram një foto mjaft të ëmbël me dy vogëlushet

Pas një kohe të gjatë pa postuar foto e video në rrjete sociale për shkak se kërkohet nga policia,  këngëtarja Fjolla Morina është rikthy

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë dy vajza binjake.

Harry Styles dhe Olivia Wilde nuk mund t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit, teksa shijojnë rrezet e diellit në një jaht privat.

Cristiano Ronaldo po shijon pushimet me familjen në jahtin luksoz prej 5.5 milionë paundësh pas eliminimit në “Euro 2020”.

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha duket se kanë bërë paqe me njëri-tjetrin pas ndarjes.

Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez nuk ka qenë kurrë më mirë se aktualisht!