Fjoralba Ponari feston ditëlindjen, partneri i bën dhuratën më të veçantë

25/06/2021 - 13:34

Moderatorja Fjoralba Ponari feston sot ditëlindjen, ajo mbush 27-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë dhuratën e parë e ka marrë nga partneri i saj, Françesko.

Ai i ka dhuruar një libër, brenda të cilit është shkruar historia e tyre e dashurisë me momentet më të bukura.

Fjoralba ka publikuar një foto të dhuratës në Instastory, duke shkruar: Dhuratat sentimentale janë më të mirat.

Kujtojmë se identiteti i Françeskos u zbulua vetëm pak kohë më parë.

Ai nuk është personazh publik dhe nuk i ka shumë qejf rrjetet sociale, prandaj dhe e shohim rrallë në postet e Fjoralbës.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bebe Rexha është një nga artistet më në zë të momentit dhe këto kohë ka shënuar një sërë suksesesh në karrierë.

Aktorja e njohur Scarlett Johansson është shtatzënë!

Gazetarja dhe moderatorja e emisionit "Open", Eni Vasili ka postuar në rrjetin social Instagram një foto mjaft të ëmbël me dy vogëlushet

Pas një kohe të gjatë pa postuar foto e video në rrjete sociale për shkak se kërkohet nga policia,  këngëtarja Fjolla Morina është rikthy

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë dy vajza binjake.

Harry Styles dhe Olivia Wilde nuk mund t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit, teksa shijojnë rrezet e diellit në një jaht privat.

Cristiano Ronaldo po shijon pushimet me familjen në jahtin luksoz prej 5.5 milionë paundësh pas eliminimit në “Euro 2020”.

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha duket se kanë bërë paqe me njëri-tjetrin pas ndarjes.

Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez nuk ka qenë kurrë më mirë se aktualisht!