I dashuri i Dua Lipës mendon për Shqipërinë edhe kur është në gjumë

24/06/2021 - 17:30

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, prej kohësh po shijon lidhjen e saj me Anëar Hadid. Dua kalon shumicën e kohës me të dashurin e saj, me të cilin publikon edhe foto në rrjetet sociale.

Së fundmi, ai festoi ditëlindjen teksa Dua ndau edhe disa momente nga festa.Ndërsa ditën e sotme ka postuar një foto të të dashurit të saj duke fjetur.

Megjithatë, vëmendjen e mori përshkrimi që artistja e njohur i ka bërë postimit duke i vendosur një emoji të flamur kuq e zi kinse ai është duke ëndërruar për Shqipërinë.

Ndryshe, Dua bashkë me Anëar kanë qenë në Kosovë në festivalin “Suuny Hill”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bebe Rexha është një nga artistet më në zë të momentit dhe këto kohë ka shënuar një sërë suksesesh në karrierë.

Aktorja e njohur Scarlett Johansson është shtatzënë!

Gazetarja dhe moderatorja e emisionit "Open", Eni Vasili ka postuar në rrjetin social Instagram një foto mjaft të ëmbël me dy vogëlushet

Pas një kohe të gjatë pa postuar foto e video në rrjete sociale për shkak se kërkohet nga policia,  këngëtarja Fjolla Morina është rikthy

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë dy vajza binjake.

Harry Styles dhe Olivia Wilde nuk mund t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit, teksa shijojnë rrezet e diellit në një jaht privat.

Cristiano Ronaldo po shijon pushimet me familjen në jahtin luksoz prej 5.5 milionë paundësh pas eliminimit në “Euro 2020”.

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha duket se kanë bërë paqe me njëri-tjetrin pas ndarjes.

Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez nuk ka qenë kurrë më mirë se aktualisht!