Luan Zhegu zbulon pse qëndronte pa lëvizur në skenë: Më thoshin që të kisha kujdes

27/06/2021 - 22:18

Artisti i madh Luan Zhegu i ftuar emisionin “Dola te Ola” ditën e sotme, foli për karrierën e tij të gjatë artistike dhe për jetën personale.

Përveç zërit, Luan Zhegu spikaste në skenë edhe për mënyrën e veçantë të interpretimit të tij, pasi qëndronte gjithë kohën pa lëvizur.

Zhegu ka treguar se shumë persona i kishin thënë që të kishte kujdes, pasi disa këngëtarë para tij ishin ndëshkuar për thyerje të “rregullave” të asaj kohe.

Ai tregoi se punonte shumë me zërin, në mënyrë që të jepte më të mirën në skenë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bebe Rexha është një nga artistet më në zë të momentit dhe këto kohë ka shënuar një sërë suksesesh në karrierë.

Aktorja e njohur Scarlett Johansson është shtatzënë!

Gazetarja dhe moderatorja e emisionit "Open", Eni Vasili ka postuar në rrjetin social Instagram një foto mjaft të ëmbël me dy vogëlushet

Pas një kohe të gjatë pa postuar foto e video në rrjete sociale për shkak se kërkohet nga policia,  këngëtarja Fjolla Morina është rikthy

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë dy vajza binjake.

Harry Styles dhe Olivia Wilde nuk mund t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit, teksa shijojnë rrezet e diellit në një jaht privat.

Cristiano Ronaldo po shijon pushimet me familjen në jahtin luksoz prej 5.5 milionë paundësh pas eliminimit në “Euro 2020”.

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha duket se kanë bërë paqe me njëri-tjetrin pas ndarjes.

Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez nuk ka qenë kurrë më mirë se aktualisht!