Rita Ora dhe regjisori i famshëm bëjnë daljen e parë publike si çift

07/07/2021 - 17:54

Tashmë është zyrtare, pasi ata nuk fshihen më! Prej muajsh është përfolur për një romancë mes Rita Orës dhe regjisorit 15 vite më të madh Taika Waititi, por vetëm para pak ditësh dyshja ka konfirmuar lidhjen duke u shfaqur për herë të parë në publik si çift. Këngëtarja 30-vjeçare dhe regjisori 45-vjeçar në eventin e organizuar nga “Prospero Tequila” me rastin e Pavarësisë së Amerikës, kanë qendruar e pozuar krah njëri-tjetrit duke treguar hapur marrëdhënien e tyre.

Kujtojmë se para pak kohësh, Taika dhe Rita u “kapën mat” duke shkëmbyer puthje me një person të tretë. Pas publikimit të imazheve u mësua se bëhej fjalë për aktoren, Tessa Thompson. Fotot bënë xhiron e rrjetit dhe personazhet morën kritika të shumta, por në një deklaratë, Taika u shpreh shumë i qetë dhe tha se nuk po bënte asgjë të gabuar.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bebe Rexha është një nga artistet më në zë të momentit dhe këto kohë ka shënuar një sërë suksesesh në karrierë.

Aktorja e njohur Scarlett Johansson është shtatzënë!

Gazetarja dhe moderatorja e emisionit "Open", Eni Vasili ka postuar në rrjetin social Instagram një foto mjaft të ëmbël me dy vogëlushet

Pas një kohe të gjatë pa postuar foto e video në rrjete sociale për shkak se kërkohet nga policia,  këngëtarja Fjolla Morina është rikthy

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë dy vajza binjake.

Harry Styles dhe Olivia Wilde nuk mund t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit, teksa shijojnë rrezet e diellit në një jaht privat.

Cristiano Ronaldo po shijon pushimet me familjen në jahtin luksoz prej 5.5 milionë paundësh pas eliminimit në “Euro 2020”.

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha duket se kanë bërë paqe me njëri-tjetrin pas ndarjes.

Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez nuk ka qenë kurrë më mirë se aktualisht! 

Vogue në Itali ka prezantuar një numër të ri, personazhet kryesorë të së cilës janë 56-vjeçarja Monica Bellucci dhe vajza e saj 16-vjeçar