Rita Ora shfaqet elegante me fustan rozë gjatë një shëtitje në Los Angeles

27/06/2021 - 15:30

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është fotografuar me një fustan ngjyrë rozë të markës "Prada" teksa shëtiste me të dashuri e saj në Los Angelos.

Rita dhe i dashuri i saj regjisor kishin kombinuar veshjet e tyre.

Këngëtarja mbante të veshur fustanin e thurur rozë shoqëruar me një kapelë dielli. Ndërkohë, Taika kishte veshur po ashtu një bluzë rozë dhe pantallona të shkurtra sportive të zeza. Mesa duket roza dukej se ishte ngjyra e ditës për të dy ata.

Fotografitë e Rita Orës duke u puthur me regjisorin e njohur dhe të dashurën e tij aktoren Thor Tessa Thompson u bënë virale në mediat sociale. Lidhja e përfolur  treshe u komentua gjatë në media pasi u fotografuan gjatë momenteve intime.

Ndërkohë Rita Ora dhe regjisori dolën publikisht si çift në fund të prillit në Sidnei aty ku këngëtarja shqiptare ndodhej për xhirimet e "The Voice Australia".

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bebe Rexha është një nga artistet më në zë të momentit dhe këto kohë ka shënuar një sërë suksesesh në karrierë.

Aktorja e njohur Scarlett Johansson është shtatzënë!

Gazetarja dhe moderatorja e emisionit "Open", Eni Vasili ka postuar në rrjetin social Instagram një foto mjaft të ëmbël me dy vogëlushet

Pas një kohe të gjatë pa postuar foto e video në rrjete sociale për shkak se kërkohet nga policia,  këngëtarja Fjolla Morina është rikthy

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë dy vajza binjake.

Harry Styles dhe Olivia Wilde nuk mund t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit, teksa shijojnë rrezet e diellit në një jaht privat.

Cristiano Ronaldo po shijon pushimet me familjen në jahtin luksoz prej 5.5 milionë paundësh pas eliminimit në “Euro 2020”.

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha duket se kanë bërë paqe me njëri-tjetrin pas ndarjes.

Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez nuk ka qenë kurrë më mirë se aktualisht!