Scarlett Johansson në pritje të ëmbël, aktores i zbulohet sekreti!

07/07/2021 - 10:45

Aktorja e njohur Scarlett Johansson është shtatzënë! Burime të shumta për Page Six kanë bërë të ditur se aktorja e famshme është duke pritur fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Colin Jost dhe të dy janë shumë të entuziazmuar.

"Scarlett është shtatzënë, por e ka mbajtur këtë gjë private. Ajo ka mbajtur një profil shumë të ulët." –tha një burim.

Ylli i “Avengers” ndezi thashethemet e shtatzënisë në qershor pasi u largua nga disa evente të "Black Widow".

“Ajo nuk ka bërë shumë intervista ose evente për të promovuar "Black Widow", gjë që është për t'u habitur pasi është një prodhim i madh Marvel/Disney dhe ajo është edhe ylli protagonist, edhe producente ekzekutive," shpjegoi burimi.

Ky do të jetë fëmija i dytë i Johansson, pasi ajo është nënë e një vajze 6-vjeçare, Rose, me ish-burrin Romain Dauriac. Ndërsa për Jost ky do të jetë fëmija i tij i parë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bebe Rexha është një nga artistet më në zë të momentit dhe këto kohë ka shënuar një sërë suksesesh në karrierë.

Gazetarja dhe moderatorja e emisionit "Open", Eni Vasili ka postuar në rrjetin social Instagram një foto mjaft të ëmbël me dy vogëlushet

Pas një kohe të gjatë pa postuar foto e video në rrjete sociale për shkak se kërkohet nga policia,  këngëtarja Fjolla Morina është rikthy

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë dy vajza binjake.

Harry Styles dhe Olivia Wilde nuk mund t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit, teksa shijojnë rrezet e diellit në një jaht privat.

Cristiano Ronaldo po shijon pushimet me familjen në jahtin luksoz prej 5.5 milionë paundësh pas eliminimit në “Euro 2020”.

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha duket se kanë bërë paqe me njëri-tjetrin pas ndarjes.

Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez nuk ka qenë kurrë më mirë se aktualisht! 

Vogue në Itali ka prezantuar një numër të ri, personazhet kryesorë të së cilës janë 56-vjeçarja Monica Bellucci dhe vajza e saj 16-vjeçar