Victoria dhe David Beckham festojnë 22-vjetorin e martesës

05/07/2021 - 21:08

Plot 22 vite me njëri-tjetrin, por asgjë s’ka ndryshuar për David dhe Victoria Beckham.

Dyshja e ruan mjaft mirë formën e dikurshme, e për këtë, cilësohet si një nga çiftet më të pëlqyer nga yjet botërore.

Këtë ditë të veçantë, David dhe Vicotria e kanë uruar me dy postime tepër të veçanta në rrjetet e tyre sociale.

Victoria ka publikuar një video me momentet më të bukura të çiftit ndër vite, e në fund, shfaqen duke kërcyer në festën e madhe të ditëlindjes së djalit të tyre.

Me postimet e herë pas hershme që bëjnë, David dhe Victoria, rikonfirmojnë se lidhja e tyre është tepër e fuqishme.

Ata u martuan më 4 korrik të vitit 1999.

David asokohe ishte një lojtar mjaft i njohur në Angli, por jo vetëm, e Victoria një këngëtare profesioniste.

Në fillim u mendua se mes tyre kishte vetëm një flirt, por shpejt u kthye në një lidhje të fortë, që sot, ka prodhuar 4 fëmijë dhe një jetë të mbushur plot lumturi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bebe Rexha është një nga artistet më në zë të momentit dhe këto kohë ka shënuar një sërë suksesesh në karrierë.

Aktorja e njohur Scarlett Johansson është shtatzënë!

Gazetarja dhe moderatorja e emisionit "Open", Eni Vasili ka postuar në rrjetin social Instagram një foto mjaft të ëmbël me dy vogëlushet

Pas një kohe të gjatë pa postuar foto e video në rrjete sociale për shkak se kërkohet nga policia,  këngëtarja Fjolla Morina është rikthy

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë dy vajza binjake.

Harry Styles dhe Olivia Wilde nuk mund t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit, teksa shijojnë rrezet e diellit në një jaht privat.

Cristiano Ronaldo po shijon pushimet me familjen në jahtin luksoz prej 5.5 milionë paundësh pas eliminimit në “Euro 2020”.

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha duket se kanë bërë paqe me njëri-tjetrin pas ndarjes.

Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez nuk ka qenë kurrë më mirë se aktualisht!