Futet në mes turmës së lojtarëve, Verrati i drejtohet tifozit: Po ti, kush tr*pin je?

07/07/2021 - 14:01

Në rrjetet sociale është bërë virale festimi i lojtarëve të Italisë pas sfidës, ku menjëherë pas vërshëllimës të kaltërit shpërthyen në festë.

Në momentin ku kjo fitore po i dedikohej Leonardo Spinacolës, një tifoz futet në festimet e lojtarëve pas arritjes në finale të kombëtares “axurre”.

Epike ka qenë reagimi i Verratit në këtë moment ku i drejtohet tifozit “Po ti kush tr*pin je?” Një moment që nuk i shpëtoi kamerave dhe menjëherë ka bërë xhiron e rrjetit.Italia do të luajë finalen e madhe të EURO 2020, më 11 korrik në orën 21:00, një mes Anglisë ose Danimarkës.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Sergio Ramos do ta vijojë karrierën në Francë.

Federiko Kieza është zgjedhur sërish si lojtari më i mirë i ndeshjes.

Herën e fundit që Italia fitoi titullin kontinen tal, Roberto Mançini ishte një fëmijë: viti 1968.

Brescia dhe Milani kanë arritur marrëveshjen për Sandro Tonalin, të cilin kuqezinjtë e morën në formë huazimi me të drejtë blerjeje.

Lionel Messi do Barcelonën, Barcelona do Lionel Messin, por rinovimi i kontratës nuk po vjen.

Luis Enrique, trajneri i Spanjës, shprehet se ndaj Italisë do të jetë një ndeshje shumë e bukur për t’u parë.

Sa vlen çmimi i një fanelle për kombëtaren? Me sa duket aq sa suksesi apo ecuria e skuadrës në fjalë.

Antonine Griezmann duket se është mes lojtarëve që janë nxjerrë në shitje nga Barcelona, sipas kanalit spanjoll TV3.

Superkompjuteri ka parashikuar se Anglia do t’ia dalë të kualifikohet në finale të “Euro 2020”, por do mposhtet nga Italia në “Wembley”.

Në vigjilje të ndeshjes së turit të parë eliminator të Champions-it, ndaj kampionëve të Moldavisë, Sherif Tiraspol, e cila do të zhvilloh